مایکروسافت نوار ابزار آفیس ۳۶۵ را با نام My Workspace برای سیستم عامل مک منتشر کرد

میلاد احمدی

مایکروسافت دقایقی پیش نوار ابزار آفیس ۳۶۵ را با نام My Workspace برای سیستم عامل مکینتاش منتشر کرد، کاربران می‌توانند با استفاده از این نوار ابزار دسترسی راحت‌تر و سریع‌تری را به اسناد خود داشته باشند. در ادامه با پانوشت همراه باشید.

مایکروسافت از این نوار ابزار تحت عنوان «محیط کاری من یا My Workspace» که به نشانی https://myworkspace.ms در دسترس است یاد کرده و اعلام داشته که این قابلیت می‌تواند بسیار زیاد در وقت کاربران صرفه جویی کند چراکه آنان قادرند تا برنامه‌های مهم خودشان را در این سرویس پین کنند تا در صدر سایر برنامه‌ها قرار بگیرد.

این قابلیت که بخشی از پروژه گاراژ مایکروسافت می‌باشد کاربران را تشویق می‌کند تا برنامه‌های خود را در این محیط توسعه دهند. آخرین نسخه از آفیس ۳۶۵ در یک محیط گرافیکی، برنامه‌ها و اسنادی که ممکن است به کار کاربران بیاید را به آنان پیشنهاد می‌دهد. همچنین مایکروسافت اعلام کرده کاربران به واسطه استفاده از این قابلیت قادر خواهند بود تا تماس‌های تصویری اسکایپ را در رویدادهای مختلف با دیگران برقرار کنند.

همچنین مانند دراپ باکس یا وان نوت، My Workspace هم اسنادی که کاربر اخیرا از آن‌ها استفاده کرده را در اختیار آنان قرار می‌دهد، علاوه بر این کاربران می‌توانند اسناد و پروژه‌های مهم خودشان را در این برنامه پین کنند تا همواره در الویت همه برنامه‌های دیگر قرار بگیرد.

نوار ابزار آفیس ۳۶۵ یا همان My Workspace به صورت رایگان در اختیار کاربرانی که از سیستم عامل مکینتاش استفاده می‌کنند قرار گرفته است.

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط