معرفی بازی واقعیت مجازی مارول!

بهرام یوسفی

در همایش D23 دیزنی از یک بازی جدید در دنیای مارول خبر داد. اما این عنوان جدید که با اسم Powers United VR معرفی شد، همانطور که از اسمش پیداست قرار است اولین بازی VR در دنیای ابرقهرمانان مارول باشد و استودیوهای Oculus و Sanzaru آن را خواهند ساخت. به این ترتیب باید دید چطور در دنیای واقعیت مجازی قرار است با قهرمانانی همچون هالک، کاپیتان مارول یا راکت راکون ملاقات کنید. البته دیزنی در پنل "Level Up" که مربوط به بازی سازی می‌شود اخباری مربوط به بازی جدید جنگ ستارگان Battlefront II و همچنین اسپایدرمن جدید هم ارائه کرد.

البته باید در نظر داشت که بازی ذکر شده اختصاصا برای هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Rift و دسته‌های لمسی آن ارائه می‌شود و یکی از ویژگی‌هایی که مارول بسیار بر رویش مانور داد این است که قرار شده حالت کو-آپ هم در بازی گنجانده شود. پس به این ترتیب باید به چشم به یک بازی کامل داشت که در آن هر کس یک ابرقهرمان مارول را انتخاب می‌کند و در یک محیط واقعیت مجازی به صورت چند نفره و تیمی مراحل را از پیش رو بر می‌دارد. این بازی در کمیک‌کان هفته آینده در سندیگو بیشتر معرفی خواهد شد و در نهایت برای سال ۲۰۱۸ قرار شده تا منتشر شود.

با توجه به سرمایه گذاری دیزنی بر روی بازی‌های چند نفره واقعیت مجازی، احتمالا این شرکت در سر دارد تا با استفاده از چند عنوانی که معرفی کرده به همراه این بازی و با استفاده از مکان‌یابی بازیکنان یک شبکه اجتماعی مبتنی بر بازی بسازد و این بستر را با دنیای دیزنی، جنگ ستارگان و مارول رشد دهد. 

حتما تریلر بازی را در زیر پست ببینید!

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط