نسخه‌های تجاری گلکسی S8 و Note 8 در راهند

مهسا اباذری

افراد مختلف نیازهای مختلفی نیز دارند، تا جایی که این موضوع در تلفن‌های هوشمند نیز به خوبی صدق می‌کند. شخصی را در نظر بگیرید که در فضای باز کار می‌کند، ممکن است او به یک تلفن هوشمند مقاوم احتیاج داشته باشد و یا دانش آموزانی که نسبت به افراد عادی از بودجه کم‌تری برخوردارند، موبایل ارزان قیمت، بیش‌تر به کارشان خواهد آمد. شخصی هم که می‌خواهد از تلفن همراهش جهت مقاصد سرمایه گذاری استفاده کند، نیاز‌های متفاوتی خواهد داشت.

بدیهی است که هر دو تلفن‌های هوشمند گلکسی S8 و نوت ۸ سامسونگ جهت نیاز کاربران عادی طراحی شده‌اند اما طبق شایعاتی که به بیرون درز کرده، سامسونگ قصد دارد نسخه تجاری هر دو مدل را نیز روانه بازار کند. 

نسخه‌های تجاری از نظر قطعات و طراحی شباهت بسیار نزدیکی با نسخه‌های اصلی خود خواهند داشت اما تفاوت اصلی این گجت‌ها در نرم افزار آن‌ها گزارش شده است. بدین معنی که نسخه تجاری مجوز سه ساله پیکربندی Knox و به روز رسانی‌های OTA را دریافت خواهد کرد. همچنین مدل‌های تجاری هر ماهه به مدت سه سال، آپدیت‌های امنیتی دریافت کرده و مدت زمان گارانتی آن‌ها به جای ۲ سال، ۳ ساله خواهد بود.

طبق گزارشات به دست آمده، نسخه تجاری تنها در دسترس کاربران آلمانی قرار خواهد گرفت. هنوز اطلاع دقیقی از این که آیا این نسخه در سایر کشورها نیز عرضه خواهد شد یا خیر، در دست نیست

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط