گجتی برای ضبط مکالمات بر روی آیفون

بهرام یوسفی

ضبط مکالمات در آیفون، بر خلاف دستگاه‌های اندرویدی بسیار سخت است. در گوشی‌های اندرویدی شما کافیست تا از خیل برنامه‌های ضبط مکالمات، یکی را انتخاب و از آن استفاده کنید. اما در آیفون برنامه‌های پولی اندکی وجود دارند که با نصب آن‌ها تنها اجازه‌ی ضبط مکالمات تلفنی(نه برنامه‌هایی مثل واتزاپ) و آن‌ هم تنها در مناطقی خاص داده می‌شود. اما شرکت PhotoFast راه حل جالبی برای این کار عرضه کرده که نگاهی به آن خواهیم انداخت.

این وسیله کوچک از پایین دستگاه به پورت لایتینگ وصل می‌شود و به شما اجازه‌ی ضبط مکالمات تلفنی از روی سیم‌کارت یا از طریق برنامه‌هایی همچون فیسبوک، اسکایپ، واتزاپ و ... را خواهد داد. از موراد قابل ذکر در مورد این گجت این است که حتما باید از هندزفری و از پورت این قطعه استفاده کنید تا بتوانید مکالمات را به خوبی ذخیره کنید. فایل‌های ذخیره شده هم فرمت .m4a خواهند داشت و کاربر می‌تواند تعیین کند که فایل‌ها بر روی دستگاه ذخیره شود یا اینکه در  SD کارتی که درون دستگاه قرار می‌گیرد ضبط شود.

این قطعه نسبتا گران قیمت حدود ۱۲۵ دلار در بازار جهانی به فروش می‌رسد و برای استفاده از آن کافیست در هنگام مکالمه کلید ضبطش را فشار دهید. در ادامه نگاهی به ویدیوی معرفی آن بندازیم؛

چت
نظر بدهید
CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎

معرفی مقاله‌های مرتبط