شما اینجا هستید

آخرین اخبار اجتماعی

در آیین رونمایی از سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات که صبح امروز در وزارت ارشاد برگزار شد، دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور با اشاره به این که حکومت باید با مردم صادق باشد اظهار داشت: انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات عامل نزدیک شدن مردم با دولت است و اگر بنا داریم دولت مردمی بماند، باید پاسخگو باشد.

این ماه رمضان را چطور گذراندید؟ آیا موفق شدید که تمام روزه‌هایتان را بگیرید یا چند روزه‌ی قضا دارید؟ دوست دارید آخرین روز از این ماه عزیز و عید فطر را چگونه طی کنید؟ 

ما نیز در پانوشت به مناسبت عید فطر و اتمام این ماه مبارک، پکیجی مذهبی برایتان آماده کرده‌ایم تا هم بتوانید به جمع‌بندی درباره‌ی رمضان امسال برسید و هم اعمال مخصوص عید فطر را با این اپلیکیشن‌ها انجام دهید.

همان‌طور که اطلاع دارید کافه بازار طی سال‌های اخیر طی همکاری با شرکت‌ها و سرویس‌های مختلف امکانات جالب و متنوعی را برای کاربران خود فراهم کرده است؛ این مارکت ایرانی در جدیدترین تغییرات خود امکان جدیدی را به برنامه خود اضافه کرده که به وسیله آن کاربران قادر خواهند بود تا به واسطه اعتبار کافه بازاری خودشان از این اپلیکیشن به عنوان کیف پول الکترونیکی استفاده کنند؛ در ادامه با پانوشت همراه باشید.

"رسید" جدیدترین سرویس کافه بازار است که به‌تازگی معرفی شده است.

به گزارش پانوشت و به نقل از دیجیتال ترندز یک حراجی در مریلند آمریکا قصد دارد تا ضمن یک حراجی تلفن شخصی آدولف هیتلر متعلق به سال ۱۹۴۵ را برای فروش در معرض دید عموم قرار دهد.

خبر خوشحال کننده‌ای که دیروز از سوی روابط عمومی بانک سینا منتشر شد، می‌تواند الگویی برای سایر نهادهای اجتماعی ایران باشد. بر اساس این خبر، بانک سینا امسال به جای چاپ تقویم و سررسید، هزینه‌ی آن را صرف خرید ۲۵ آمبولانس برای مناطق محروم خواهد کرد.

در پی تصویب موقتی قانون لغو ورود اتباع شش کشور ایران، لیبی، سوریه، سودان، سومالی و یمن به خاک ایالت متحده آمریکا که روز چهارشنبه با امضای رئیس جمهور ترامپ اجرایی شده رهبران کشورهای مختلف هرکدام در پیام‌هایی جداگانه واکنش‌های خود را در خصوص این تصمیم عجیب ترامپ منتشر کردند.

به‌نظر می‌رسد صنعت ساخت تیتراژ وارد مرحله جدیدی شده‌است. دیگر مانند قدیم، کمتر تیتراژی را می‌بینیم که در آن اسامی بازیگران همراه با موسیقی‌ای جذاب بروی صفحه نقش ببندد.

ساعاتی پیش نامزدهای هشتادونهمین جوایز آکادمی علوم و فنون سینمایی اسکار معرفی شدند؛ «فروشنده» اصغر فرهادی در بین نامزدهای بهترین فیلم خارجی‌زبان آکادمی اسکار امسال است.

فرودگاهی در دبی، امارات متحده عربی، بعد از اینکه در سال ۲۰۱۶ حدود ۸۳.۶ میلیون مسافر را به خود دید، اخیرا و طبق اعلام گزارشی به عنوان شلوغ‌ترین فرودگاه بین‌المللی دنیا شناخته شد.

ترامپ نیز به مانند سایر روسای جمهور دولت‌های مختلف برای انتخاب شدن خود پیش از انتخابات وعده‌هایی را مطرح کرده است، حال پس از انتخاب او به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالت متحده بسیاری از آمریکایی‌ها منتظرند ببینند که آیا او به وعده‌های خود پایبند خواهد بود یا خیر!

صفحه‌ها