شما اینجا هستید

اجتماعی

کمتر کسی است که دیوار را نشناسد، ایده‌ی خوب این اپلیکیشن باعث شد تا خیلی زود فراگیر شود و مردم برای خرید و فروش و ارائه‌ی خدمات خود از آن استفاده کنند.

دیوار این گونه خود و خدماتش را معرفی می کند: "دیوار نیازمندی‌های همراه میلیون‌ها ایرانی، با درج نزدیک به ۱۰۰ هزار آگهی رایگان در روز از سوی شما کاربران است. آگهی‌هایی که از طریق دستگاه‌های اندروید، آیفون و وب‌سایت دیوار دریافت می‌شوند."

به گزارش پانوشت و به نقل از دیجیتال ترندز یک حراجی در مریلند آمریکا قصد دارد تا ضمن یک حراجی تلفن شخصی آدولف هیتلر متعلق به سال ۱۹۴۵ را برای فروش در معرض دید عموم قرار دهد.

خبر خوشحال کننده‌ای که دیروز از سوی روابط عمومی بانک سینا منتشر شد، می‌تواند الگویی برای سایر نهادهای اجتماعی ایران باشد. بر اساس این خبر، بانک سینا امسال به جای چاپ تقویم و سررسید، هزینه‌ی آن را صرف خرید ۲۵ آمبولانس برای مناطق محروم خواهد کرد.

در پی تصویب موقتی قانون لغو ورود اتباع شش کشور ایران، لیبی، سوریه، سودان، سومالی و یمن به خاک ایالت متحده آمریکا که روز چهارشنبه با امضای رئیس جمهور ترامپ اجرایی شده رهبران کشورهای مختلف هرکدام در پیام‌هایی جداگانه واکنش‌های خود را در خصوص این تصمیم عجیب ترامپ منتشر کردند.

به‌نظر می‌رسد صنعت ساخت تیتراژ وارد مرحله جدیدی شده‌است. دیگر مانند قدیم، کمتر تیتراژی را می‌بینیم که در آن اسامی بازیگران همراه با موسیقی‌ای جذاب بروی صفحه نقش ببندد.

ساعاتی پیش نامزدهای هشتادونهمین جوایز آکادمی علوم و فنون سینمایی اسکار معرفی شدند؛ «فروشنده» اصغر فرهادی در بین نامزدهای بهترین فیلم خارجی‌زبان آکادمی اسکار امسال است.

فرودگاهی در دبی، امارات متحده عربی، بعد از اینکه در سال ۲۰۱۶ حدود ۸۳.۶ میلیون مسافر را به خود دید، اخیرا و طبق اعلام گزارشی به عنوان شلوغ‌ترین فرودگاه بین‌المللی دنیا شناخته شد.

ترامپ نیز به مانند سایر روسای جمهور دولت‌های مختلف برای انتخاب شدن خود پیش از انتخابات وعده‌هایی را مطرح کرده است، حال پس از انتخاب او به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالت متحده بسیاری از آمریکایی‌ها منتظرند ببینند که آیا او به وعده‌های خود پایبند خواهد بود یا خیر!

قسمت هشتم جنگ ستارگان در راه استصبح امروز طرفداران سری فیلم‌های جنگ ستارگان با خبر شدند قسمت جدید آن در راه است؛ قسمت هشتم جنگ ستارگان The Last Jedi   نام دارد؛ (جدای نام یکی از شخصیت‌های اصلی داستانی فیلم جنگ ستارگان است که این بار نا او را در عنوان فیلم می‌بینیم)؛ این فیلم  در اواخر سال جاری میلادی یعنی پایان سال ۲۰۱۷ اکران می شود. 

صفحه‌ها