شما اینجا هستید

آخرین اخبار اجتماعی

والت دیزنی به تازگی با یک دعوی قضایی مواجه شده که ادعا می‌کند این کمپانی با استفاده از حداقل ۴۰ اپلیکیشن موبایل، در حال جاسوسی روی کودکان بوده است. در این کیس، گفته شده که دیزنی قوانین محافظت از حریم شخصی آنلاین کودکان را نقض کرده است. با ما همراه باشید.

دادگاهی که Lee Jae-yong را به اتهام رشوه به یکی از نزدیکانش محاکمه می‌کرد، درخواست ۱۲ سال زندان را برای این مدیر رده بالا خواستار شد. این اتهامات در پی صحبت‌های یکی از کارکنان سامسونگ جدی‌تر شده، او در گفته‌هایش از رشوه‌های داده شده و فساد مالی موجود در سامسونگ پرده‌برداری کرده است. همچنین در اتهامات وارده به یونگ، دروغ در اظهارات دادگاه نیز دیده می‌شود.

دادگاهی حقوقی در ویرجینیای آمریکا به تازگی حکمی صادر کرده که به موجب آن می‌توان دونالد ترامپ را به خاطر بلاک کردن کاربران در توئیتر مورد بازخواست قرار داد. در ادامه با پانوشت همراه باشید.

در آیین رونمایی از سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات که صبح امروز در وزارت ارشاد برگزار شد، دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور با اشاره به این که حکومت باید با مردم صادق باشد اظهار داشت: انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات عامل نزدیک شدن مردم با دولت است و اگر بنا داریم دولت مردمی بماند، باید پاسخگو باشد.

این ماه رمضان را چطور گذراندید؟ آیا موفق شدید که تمام روزه‌هایتان را بگیرید یا چند روزه‌ی قضا دارید؟ دوست دارید آخرین روز از این ماه عزیز و عید فطر را چگونه طی کنید؟ 

ما نیز در پانوشت به مناسبت عید فطر و اتمام این ماه مبارک، پکیجی مذهبی برایتان آماده کرده‌ایم تا هم بتوانید به جمع‌بندی درباره‌ی رمضان امسال برسید و هم اعمال مخصوص عید فطر را با این اپلیکیشن‌ها انجام دهید.

همان‌طور که اطلاع دارید کافه بازار طی سال‌های اخیر طی همکاری با شرکت‌ها و سرویس‌های مختلف امکانات جالب و متنوعی را برای کاربران خود فراهم کرده است؛ این مارکت ایرانی در جدیدترین تغییرات خود امکان جدیدی را به برنامه خود اضافه کرده که به وسیله آن کاربران قادر خواهند بود تا به واسطه اعتبار کافه بازاری خودشان از این اپلیکیشن به عنوان کیف پول الکترونیکی استفاده کنند؛ در ادامه با پانوشت همراه باشید.

"رسید" جدیدترین سرویس کافه بازار است که به‌تازگی معرفی شده است.

به گزارش پانوشت و به نقل از دیجیتال ترندز یک حراجی در مریلند آمریکا قصد دارد تا ضمن یک حراجی تلفن شخصی آدولف هیتلر متعلق به سال ۱۹۴۵ را برای فروش در معرض دید عموم قرار دهد.

خبر خوشحال کننده‌ای که دیروز از سوی روابط عمومی بانک سینا منتشر شد، می‌تواند الگویی برای سایر نهادهای اجتماعی ایران باشد. بر اساس این خبر، بانک سینا امسال به جای چاپ تقویم و سررسید، هزینه‌ی آن را صرف خرید ۲۵ آمبولانس برای مناطق محروم خواهد کرد.

در پی تصویب موقتی قانون لغو ورود اتباع شش کشور ایران، لیبی، سوریه، سودان، سومالی و یمن به خاک ایالت متحده آمریکا که روز چهارشنبه با امضای رئیس جمهور ترامپ اجرایی شده رهبران کشورهای مختلف هرکدام در پیام‌هایی جداگانه واکنش‌های خود را در خصوص این تصمیم عجیب ترامپ منتشر کردند.

به‌نظر می‌رسد صنعت ساخت تیتراژ وارد مرحله جدیدی شده‌است. دیگر مانند قدیم، کمتر تیتراژی را می‌بینیم که در آن اسامی بازیگران همراه با موسیقی‌ای جذاب بروی صفحه نقش ببندد.

صفحه‌ها