نقد و بررسی سرویس چند رسانه‌ای wini games

میلاد احمدی

Wini games؛ مجموعه‌ای از ده‌ها بازی رقابتی و هیجان انگیز

خواسته یا ناخواسته، هر از چند گاهی بی‌حوصلگی به سراغ همه ما خواهد آمد! به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی برنامه wini games را از دست ندهید، چون در این مواقع یکی از بهترین گزینه‌ها است.

کافیست تنها یک بار wini games را بر روی تلفن هوشمند اندرویدی خود نصب کنید تا همیشه برای اوقات فراغت خود چاره‌ای داشته باشید. بازی‌های این مجموعه در قالب مسابقه در اختیار کاربران قرار گرفته و طبیعتا جوایز نفیسی هم برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. 

جهت نصب سرویس ارزش افزوده wini games می‌بایست عدد ۱ را به شماره ۳۰۷۲۳۳ ارسال و پس از آن نسبت به ثبت حساب کاربری از طریق شماره تلفن همراه اول خود اقدام کنید. سپس کد احراز هویتی به شما پیامک می‌شود که با وارد کردن آن، سرویس فعال می‌شود. هزینه اشتراک در این سرویس روزانه ۳۰۰ تومان بوده که در مشترکین دائمی بر روی قبض آن‌ها محاسبه و در مشترکین اعتباری از شارژ آن‌ها کسر خواهد شد. در ادامه به بررسی عملکرد و جوایز این سرویس جذاب خواهیم پرداخت.

پس از ورود به نرم افزار، به صورت پیش فرض به تب «مسابقه» ارجاع داده می‌شوید. این صفحه اطلاعاتی پیرامون مسابقه در حال اجرا، زمان باقی مانده تا پایان مسابقه، امتیاز نفر اول و رتبه و امتیاز شما را در دسترس قرار می‌دهد. جهت شرکت در این مسابقه، فقط کافیست دکمه «شروع» را لمس کنید. البته قابل ذکر است که برای شرکت در مسابقه می‌بایست روزانه ۱۰ الماس بپردازید، در غیر این صورت امتیاز شما در جدول امتیازات مسابقه ثبت نخواهد شد. انجام این عمل از طریق کلیک بر روی گزینه «پرداخت ورودی مسابقه» امکان پذیر می‌شود اما چنانچه تمایل به پرداخت و نمایش امتیاز خود در جدول مسابقه را نداشتید، می‌توانید «بازی بدون ثبت امتیاز» را لمس کنید.

بازی‌های سرویس wini games تنها به همین جا ختم نمی‌شوند؛ با مراجعه به تب «بازی‌ها» لیستی از ده‌ها بازی جذاب و متنوع مقابل رویتان گشوده شده که جهت سهولت در دسترسی کاربران از طریق دو دسته «جدیدترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها» در دسترس قرار می‌گیرند.

•از آنجایی که بازی‌های wini games همگی رقابتی هستند، طبیعتا کسب اطلاعات از رتبه‌های نفرات برتر برای شما بسیار حیاتی محسوب شده که انجام این عمل با مراجعه به صفحه «رتبه بندی» میسر می‌گردد. 

•شیرین‌ترین بخش بازی‌های رقابتی، جوایز آن است. به برندگان اول، دوم و سوم هر بازی به ترتیب ۳۰۰، ۲۰۰ و ۱۰۰ هزار تومان وجه نقد تعلق می‌گیرد. به نفرات چهارم تا دهم هر رقابت نیز ۵۰ هزار تومان نقدا اهدا می‌شود. همچنین توسعه دهندگان wini gsmes، ۳۰۰ عدد شارژ ۱۰۰۰ تومانی برای سایر شرکت کنندگان در نظر گرفته‌اند که به قید قرعه اهدا خواهد شد.

•همان طور که پیش‌تر نیز به آن اشاره کردیم، جهت شرکت در مسابقات و ثبت امتیازات در جدول مربوطه، می‌بایست روزانه ۱۰ الماس خریداری کنید؛ انجام این عمل از طریق تب «فروشگاه» میسر می‌شود.

•از جمله امکانات کاربردی که در هر بازی به چشم می‌خورد می‌توان به «اشتراک گذاری» اشاره کرد؛ چنانچه بازی به دلتان نشست و تمایل داشتید آن را به سایر دوستان خود نیز پیشنهاد دهید، کافیست بر روی آیکون مربوطه کلیک و لینک آن را مستقیما از طریق شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید.

CAPTCHA
حروف در کادر را تایپ کنید
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.‎